„Malenim sokakom.. ne prolazim više..“ kaže pjesma, a i ja kažem.
Uvjek kažem da je Ramića sokak među najljepšim u Mostaru.
Sav je u kamenu ..uzak..strm .i čist.. što je rijetkost.
Medjutim ..zadnji put mi se desila mala nezgoda.. modrica na koljenu .ha..ha..ha. zapela.. dobro sam prošla..
Nije sokak kriv..
tekst i fotografija: Ajša Šehić Nametak 19.08.2019.
tekst i fotografija: Ajša Šehić Nametak 19.08.2019.
(facebook)
